Kontakta oss

Lunds Kakelvaruhus
Traktorvägen 19‎
226 60 Lund, Sverige

Öppettider
Måndag – Fredag: 09.00 – 18.00
Lördag: 10.00 – 14.00
Söndagar: Stängt

Telefon
046-211 21 16

Val 1: Öppettider

Val 2: För att komma till butiken

Val 3: För att komma till montage/entreprenadgruppen

Val 4: För att komma till ekonomi

Generell epost
info@lundskakelvaruhus.se

Epost direkt till butiken rörande kakel/klinker, inredning eller leveranser.

butiken@lundskakelvaruhus.se

Du kan även maila eller ringa din säljare i butiken direkt

Thomas Jeppsson 046-16 03 55

thomas@lundskakelvaruhus.se

David Ström 046-16 03 54

david@lundskakelvaruhus.se

Beatrice Melander 046-16 03 56

beatrice@lundskakelvaruhus.se

Petraa Johansson 046-16 03 57

Petraa@lundskakelvaruhus.se

Oscar Lamgren 046-16 03 52

oscar@lundskakelvaruhus.se

Helgpersonal

Peter Pfanhauser 046-16 03 52

peter@lundskakelvaruhus.se

Ekonomi

Liane Olsson 046-16 03 58

Ekonomi@lundskakelvaruhus.se

Kontaktformulär

Namn:

Telefon / Mobilnummer:

E-post:


Meddelande: